376406-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu i aparatury dla Pawilonu Laboratoryjnego – Aptecznego Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu i aparatury dla Pawilonu Laboratoryjnego – Aptecznego Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury dla Pawilonu Laboratoryjnego – Aptecznego Szpitala Przedmiot zamówienia obejmuje 4 części : Część nr 1 – Dostawa sprzętu i wyposażenia apteki, pracowni żywienia Część nr 2 – Dostawa sprzętu i aparatury dla Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Część nr 3 – Dostawa systemu transportu wewnętrznego materiału biologicznego -wyposażenie MLD Część nr 4 – Dostawa urządzenia wielofunkcyjnego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 Dostawa sprzętu i wyposażenia apteki, pracowni żywienia
BeschreibungDostawa sprzętu i wyposażenia apteki, pracowni żywienia
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 Dostawa sprzętu i aparatury dla Medycznego Laboratorium Diagnostycznego
BeschreibungDostawa sprzętu i aparatury dla Medycznego Laboratorium Diagnostycznego
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 – Dostawa systemu transportu wewnętrznego materiału biologicznego -wyposażenie MLD
BeschreibungDostawa systemu transportu wewnętrznego materiału biologicznego -wyposażenie MLD
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 Urządzenie wielofunkcyjne
BeschreibungUrządzenie wielofunkcyjne
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter