See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU MorgenWijzer - Tablets en toebehoren
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor de levering van 152 tablets en toebehoren ten behoeve van MorgenWijzer. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Tablets.
Vorherige Bekanntmachung: 385798-2021
Interne Kennung: T138121
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000