2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja sieci wodociągowej wraz z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami w ul. Dziewińskiej i Żeromskiego we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych obejmujących modernizację infrastruktury wodociągowej o łącznej długości około 3,4 km w ul. Dziewińskiej i Żeromskiego oraz na odcinku w ulicy Łanieszczyzny we Włocławku, w tym istniejących sieci wodociągowych z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami wraz z przebudową, wymianą i montażem armatury i węzłów wodociągowych (w tym kształtek, zasuw, hydrantów, skrzynek do zasuw i hydrantów, zaworów, itp.) oraz odbudową nawierzchni po wykonanych robotach, odtworzeniem terenu do stanu pierwotnego i wszelkimi robotami towarzyszącymi przebudowie przedmiotowej infrastruktury, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Tom III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w/w przetargu. Kompleksowa realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje również wszelkie prace pomocnicze i towarzyszące, które są konieczne do prawidłowego wykonania robót, tj. prace pomiarowe, rozbiórkowe, roboty ziemne, dostarczenie materiałów, wywóz i utylizacja urobku i materiałów z rozbiórki, próby szczelności, płukanie, dezynfekcja, organizacja i zabezpieczenie placu budowy oraz wszelkie prace przygotowawcze i porządkowe wraz z uporządkowaniem terenu po zakończeniu robót, kosztami opłat za zajęcie terenu oraz opracowaniem dokumentacji powykonawczej po zrealizowaniu robót budowlanych, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Tom III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w/w przetargu. Celem realizacji zamówienia jest modernizacja sieci wodociągowych wraz z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami oraz przebudową i wymianą armatury i węzłów wodociągowych w następujących ulicach bądź w ich fragmentach we Włocławku: • ul. Dziewińska (na odcinku od ulicy Wiejskiej poprzez skrzyżowanie z ulicą Kaliską do połączenia z ulicą Kruszyńską); • ul. Żeromskiego (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wiejską poprzez skrzyżowania z ulicą Łanieszczyzna i Kaliska do połączenia z ulicą Dojazdową) oraz na odcinku w ulicy Łanieszczyzny (od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego do nieruchomości przy ul. Kujawskiej 34). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ), w tym Tom II (Wzór umowy) oraz Tom III (Opis Przedmiotu Zamówienia – część A, B i C). Zgodnie z dokumentacją projektową, większość prac modernizacyjnych planowana jest do wykonania metodami bezwykopowymi. Przy czym wszędzie tam, gdzie ze względów technicznych nie będzie możliwe zastosowanie metody bezwykopowej, dopuszczalne będzie w razie konieczności wykonanie modernizacji w wykopie otwartym. Przedmiotowe zadanie jest częścią Projektu pn. „Modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę do spożycia na terenie miasta Włocławek” w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, priorytet FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko, działanie FENX.02.05 Woda do spożycia.
Interne Kennung: 281.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych obejmujących modernizację infrastruktury wodociągowej o łącznej długości około 3,4 km w ul. Dziewińskiej i Żeromskiego oraz na odcinku w ulicy Łanieszczyzny we Włocławku, w tym istniejących sieci wodociągowych z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami wraz z przebudową, wymianą i montażem armatury i węzłów wodociągowych (w tym kształtek, zasuw, hydrantów, skrzynek do zasuw i hydrantów, zaworów, itp.) oraz odbudową nawierzchni po wykonanych robotach, odtworzeniem terenu do stanu pierwotnego i wszelkimi robotami towarzyszącymi przebudowie przedmiotowej infrastruktury, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Tom III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w/w przetargu. Kompleksowa realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje również wszelkie prace pomocnicze i towarzyszące, które są konieczne do prawidłowego wykonania robót, tj. prace pomiarowe, rozbiórkowe, roboty ziemne, dostarczenie materiałów, wywóz i utylizacja urobku i materiałów z rozbiórki, próby szczelności, płukanie, dezynfekcja, organizacja i zabezpieczenie placu budowy oraz wszelkie prace przygotowawcze i porządkowe wraz z uporządkowaniem terenu po zakończeniu robót, kosztami opłat za zajęcie terenu oraz opracowaniem dokumentacji powykonawczej po zrealizowaniu robót budowlanych, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Tom III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w/w przetargu. Celem realizacji zamówienia jest modernizacja sieci wodociągowych wraz z przyłączami, odcinkami łączącymi, połączeniami i odgałęzieniami oraz przebudową i wymianą armatury i węzłów wodociągowych w następujących ulicach bądź w ich fragmentach we Włocławku: • ul. Dziewińska (na odcinku od ulicy Wiejskiej poprzez skrzyżowanie z ulicą Kaliską do połączenia z ulicą Kruszyńską); • ul. Żeromskiego (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wiejską poprzez skrzyżowania z ulicą Łanieszczyzna i Kaliska do połączenia z ulicą Dojazdową) oraz na odcinku w ulicy Łanieszczyzny (od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego do nieruchomości przy ul. Kujawskiej 34). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ), w tym Tom II (Wzór umowy) oraz Tom III (Opis Przedmiotu Zamówienia – część A, B i C). Zgodnie z dokumentacją projektową, większość prac modernizacyjnych planowana jest do wykonania metodami bezwykopowymi. Przy czym wszędzie tam, gdzie ze względów technicznych nie będzie możliwe zastosowanie metody bezwykopowej, dopuszczalne będzie w razie konieczności wykonanie modernizacji w wykopie otwartym. Przedmiotowe zadanie jest częścią Projektu pn. „Modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę do spożycia na terenie miasta Włocławek” w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środwisko 2021-2027, priorytet FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko, działanie FENX.02.05 Woda do spożycia.