2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova S-centra Hodonín, p.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby „Obnova S-centra Hodonín, p.o.“ spočívající v provedení rekonstrukce a modernizace stavby, v použití metody BIM včetně zhotovení digitálního modelu stavby a zajištění společného datového prostředí (CDE), zastupování zadavatele v řízení o užívání stavby a zajištění vydání kolaudačního souhlasu s užíváním stavby a případné zajištění povolení změny stavby před jejím dokončením a zastupování zadavatele v řízení o změně stavby před jejím dokončením.
Interne Kennung: P23V00003925
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny doby plnění: V případě vzniku překážek ze strany orgánů státní správy (zejména příslušného stavebního úřadu), které brání dodavateli v plnění jeho závazku, spočívajícím v zajištění vydání kolaudačního souhlasu (rozhodnutí), a kterým dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit, se o dobu trvání těchto překážek prodlužuje doba plnění. Cenová (inflační) doložka: Maximální částka, o kterou zadavatel v rámci této vyhrazené změny závazku navýší původní cenu díla, je 2 % z nabídkové ceny vybraného dodavatele (ponížené o finanční rezervu na úhradu případných víceprací ve výši 10.000.000, - Kč bez DPH). Podrobnosti uvedeny v obchodních podmínkách.