See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SUKCESYWNA DOSTAWA LEKÓW STOSOWANYCH W PROGRAMACH LEKOWYCH: - B.55 – Leczenie pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego - B.32 – Leczenie choroby Leśniowskiego – Crohna” - B.33 – Leczenie aktywnej postaci reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „SUKCESYWNA DOSTAWA LEKÓW STOSOWANYCH W PROGRAMACH LEKOWYCH: - B.55 – Leczenie pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego - B.32 – Leczenie choroby Leśniowskiego – Crohna” - B.33 – Leczenie aktywnej postaci reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów” Przez sukcesywną dostawę produktów farmaceutycznych Zamawiający rozumie cykliczną dostawę produktów farmaceutycznych w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 9 pakietów (części) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określonych w załącznikach nr 3 i 3a do SWZ Zamawiający w załączniku nr 3 wymaga podania przez Wykonawcę nazwy handlowej leku , kodu EAN oraz producenta oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu Zamówienia. Wykonawca może składać ofertę na poszczególne pakiety, przy czym dany pakiet musi być oferowany w całości, brak którejkolwiek pozycji spowoduje odrzucenie oferty jako niekompletnej. Każdy z Pakietów będzie oceniany osobno, co oznacza, iż postępowanie przetargowe na każdy Pakiet może być rozstrzygnięty na korzyść innego Wykonawcy. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta będzie spełniała wymagania określone w SWZ oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą tj. otrzyma największą ilość punktów w oparciu o podane kryteria oceny, a jej wybór zostanie zatwierdzony przez Dyrektora SPZOZ w Międzychodzie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 ADALIMUMAB
Interne Kennung: Część 1 Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 INFLIKSYMAB
Interne Kennung: Część 2 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 WEDOLIZUMABUM
Interne Kennung: Część 3 Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 WEDOLIZUMABUM
Interne Kennung: Część 4 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 USTEKINUMAB
Interne Kennung: Część 5 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 UPADACYTUNIB
Interne Kennung: Część 6 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 FILGOTYNIB
Interne Kennung: Część 7 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 ETANERCEPTUM
Interne Kennung: Część 8 Pakiet 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 MIRIKIZUMAB
Interne Kennung: Część 9 Pakiet 9