See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej spółka z o.o. w Słupsku.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje w Części I ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków; w Części II ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, ubezpieczenia autocasco, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, ubezpieczenia Assistance.
Vorherige Bekanntmachung: 186724-2026
Interne Kennung: 6.T.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego.
Beschreibung: Część I Zamówienia obejmuje ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji w Części I zamówienia może być: a) ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk - w przypadku wzrostu sum ubezpieczenia/ wartości mienia w okresie realizacji zamówienia w stosunku do sum ubezpieczenia/wartości mienia określonych w zamówieniu podstawowym (w załączniku nr 5 do SWZ) w związku ze zmianą wartości mienia, nabyciem nowego mienia, modernizacją istniejącego mienia lub nowymi inwestycjami. Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 30% składki za zamówienie podstawowe, pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego.
Beschreibung: Część II Zamówienia obejmuje ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, ubezpieczenia autocasco, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, ubezpieczenia Assistance.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji w części II zamówienia może być: a) ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenia autocasco, c) ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenia Assistance - w przypadku ubezpieczenia pojazdów nabywanych przez Zamawiającego (podmioty podlegające ubezpieczeniu na podstawie niniejszego postępowania) i/lub zwiększenia wartości ubezpieczonych pojazdów w trakcie trwania umowy w sprawie zamówienia publicznego. Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 30% składki za zamówienie podstawowe, pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego.