2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beeldmateriaal Sabewa Zeeland en deelnemende gemeenten
Beschreibung: Europese aanbesteding voor het vervaardigen en beschikbaar stellen van panoramabeelden en bijbehorende dienstverlening voor deelnemende gemeenten, inclusief hosting, ontsluiting, koppelingen en ondersteuning. Het gebied betreft 171922ha
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Hosten en ontsluiten van (historisch) beeldmateriaal; per jaar Consultancy uren ten behoeve van de dienstverlening binnen de reikwijdte van de opdracht