2. Verfahren
Verfahren
Titel: Depozitář Klášter - projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je zpracování kompletní projektové dokumentace ve všech stupních včetně předprojektových, přípravných a průzkumných pracích a zajištění příslušné inženýrské činnosti pro novostavbu depozitáře, na pozemku p. č. 931/1, zapsaného na LV č. 416 u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, Katastrální pracoviště Plzeň – jih, pro katastrální území Klášter u Nepomuka, obec Klášter o výměře 19 940 m2, ke kterému má zadavatel zapsanou příslušnost hospodařit s majetkem státu.
Interne Kennung: SOAP/01-1025/2026-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění je zpracování projektové dokumentace ve stupni pro povolení záměru, dokumentace pro provádění stavby, související inženýrské činnosti, výkon autorského dozoru, výkon funkce koordinátora BOZP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros