See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do pracowni branży spawalniczej na potrzeby utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności
Beschreibung: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do pracowni branży spawalniczej na potrzeby utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 43800000 Werkstattausrüstung, 44512300 Hämmer, 43414000 Mahlmaschinen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 44511510 Sägeblätter für Handsägen, 43812000 Sägevorrichtungen, 34911100 Handwagen, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39121200 Tische, 42636000 Pressen, 33124100 Diagnostikausrüstung, 39714000 Dunstabzugs- oder Rückführungshauben, 35111300 Feuerlöscher, 39226210 Glasballons, 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 42662100 Elektroschweißvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Urządzenia spawalnicze
Beschreibung: Zakup i dostawa; Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Spawarka MIG/MAG (plus uchwyt i zestaw startowy MIG MAG) 12 2. Spawarka TIG (plus uchwyt i zestaw startowy TIG) 12 3. Przyrządy do spawania gazowego 5 kpl. 4. Przyrządy do cięcia gazowego 5 kpl 5. Zestaw do lutowania twardego 5 kpl 6. Przecinarka Plazmowa na stole CNC 1 7. Ręczna przecinarka Plazmowa 2
Interne Kennung: Część I Urządzenia spawalnicze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II Drobne wyposażenie spawalni, w tym elektronarzędzi i narzędzia
Beschreibung: Zakup i dostawa; Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Imadło warsztatowe 10 2. Imadło obrotowe 5 3. Szlifierki kątowe 125 10 4. Szlifierki kątowe 230 5 5. Ukosowarka ręczna 2 6. Komplet młotków 0,5 kg,1 kg, 3 kg 15 kpl. 7. Młotek 5 kg 3 8. Fartuchy ochronne spawalnicze 15 9. Rękawice spawalnicze 250 10. Rękawice ochronne 400 11. Stołki spawalnicze 15 12. Ręczne piły do metalu (ramowa) 15 13. Brzeszczoty 200 14. Przyłbice ochronne 15 15. Maski ochronne 30 16. Okulary ochronne - szlifierskie 100 17. Okulary spawalnicze 24 18. Lutownica kolbowa 3 19. Stacja lutownicza 10 20. Piła ukośnica 400mm 1 21. Przecinarka taśmowa 1 22. Wiertarka kadłubowa pionowa 1 23. Ekran spawalniczy - 240 x 180 cm 12 24. Parawan spawalniczy czerwony PROTECTOR 2000 x 2000 mm z kurtyną foliową 12 25. Wózek paletowy elektryczny 1.5T 3M WS15S-ei-3000 1 43
Interne Kennung: Część II Drobne wyposażenie spawalni, w tym elektronarzędzi i narzędzia
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42661000 Weich- und Hartlötvorrichtungen, 44512300 Hämmer, 43414000 Mahlmaschinen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 44511510 Sägeblätter für Handsägen, 43812000 Sägevorrichtungen, 34911100 Handwagen
Los: LOT-0003
Titel: Część III Szafy narzędziowe
Beschreibung: Zakup i dostawa; L.p Nazwa Liczba sztuk 1. Szafy na narzędzia 5 2. Szafka narzędziowa 3
Interne Kennung: Część III Szafy narzędziowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Stoły spawalnicze
Beschreibung: zakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Stoły spawalnicze 12 2. Stół podnośnikowy 1 3. Stół spawalniczy obrotowy 1 4. Stół szlifierski 2 5. Stoły warsztatowe 10
Interne Kennung: Część IV Stoły spawalnicze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische
Los: LOT-0005
Titel: Część V Prasy warsztatowe
Beschreibung: zakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Prasa do łamania próbek 1 2. Prasa do łamania próbek 1
Interne Kennung: Część V Prasy warsztatowe
Haupteinstufung (cpv): 42636000 Pressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0006
Titel: Część VI Wyciągi mobilne
Beschreibung: zakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Wyciągi wentylacyjne mobilne pojedynczy 1
Interne Kennung: Część VI Wyciągi mobilne
Haupteinstufung (cpv): 39714000 Dunstabzugs- oder Rückführungshauben
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren
Los: LOT-0007
Titel: Część VII Badania nieniszczące
Beschreibung: zakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. defektoskop ultradźwiękowy 1 2. Defektoskop magnetyczny jarzmowy - zestaw 1 3. Zestaw inspekcyjny do oględzin zewnętrznych 1
Interne Kennung: Część VII Badania nieniszczące
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII Gaśnice
Beschreibung: zakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. gaśnice 15
Interne Kennung: Część VIII Gaśnice
Haupteinstufung (cpv): 35111300 Feuerlöscher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: Część IX Butle gazowe
Beschreibung: zakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Butle gazowe - argon 12 2 Butla gazowa - CO2 12 3. Butla gazowa – Tlen 6
Interne Kennung: Część IX Butle gazowe
Haupteinstufung (cpv): 39226210 Glasballons
Los: LOT-0010
Titel: Część X zrobotyzowane stanowisko spawalnicze
Beschreibung: zakup i dostawa Lp. Nazwa sprzętu Liczba sztuk 1. Część X zrobotyzowane stanowisko spawalnicze 1
Interne Kennung: Część X zrobotyzowane stanowisko spawalnicze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662100 Elektroschweißvorrichtungen