376577-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungs- und Hygienedienste – Zajištění úklidových služeb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v objektech a pracovištích zadavatele v rozsahu, kvalitě a v souladu se zadávacími podmínkami na základě rámcové dohody s jedním účastníkem.
Interne Kennung: 2026001367
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu poskytovatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje v právo změnit vybraného poskytovatele v případě, že dojde k předčasnému ukončení smlouvy. Zadavatel bude v takovém případě oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy účastníka původního zadávacího řízení, který se umístil na základě výsledků hodnocení druhý v pořadí za předpokladu, že prokázal splnění podmínek účasti. Pokud oslovený účastník uzavření smlouvy odmítne, bude zadavatel oprávněn se obrátit na účastníka vždy bezprostředně dalšího v pořadí, pokud prokázal splnění podmínek účasti. Nový poskytovatel bude povinen plnit veřejnou zakázku za podmínek své nabídky.