See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie samochodowego transportu sanitarnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu transportu sanitarnego na rzecz Zamawiającego. Zamówienie podzielone jest na 3 części – Zadania, z których każde stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: - Zadanie nr 1 – Transport sanitarny pacjentów – zespół z lekarzem. - Zadanie nr 2 – Transport sanitarny pacjentów – zespół z ratownikiem. - Zadanie nr 3 – Transport sanitarny osób dializowanych w pozycji siedzącej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty mogą być składane na jedno lub więcej Zadań. Zamawiający wybierze Wykonawcę dla każdego Zadania oddzielnie. Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia - Zadań, wymagania, zakres oraz ilość usług zawarto w: Załączniku nr 2_1 do SWZ – Zadanie nr 1, Załączniku nr 2_2 do SWZ – Zadanie nr 2, Załączniku nr 2_3 do SWZ – Zadanie nr 3 oraz w pkt III. SWZ i w Projektach umów - Załączniku nr 4_1-4_2. 2. Świadczenie usług odbywać się będzie sukcesywnie w ciągu całego okresu obowiązywania umowy na podstawie wydawanych przez Zamawiającego zleceń.
Vorherige Bekanntmachung: 197365-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Transport sanitarny pacjentów – zespół z lekarzem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu transportu sanitarnego - Transport sanitarny pacjentów – zespół z lekarzem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania, zakres oraz ilość usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - Załączniku nr 2_1 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4_1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Transport sanitarny pacjentów – zespół z ratownikiem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu transportu sanitarnego - Transport sanitarny pacjentów – zespół z ratownikiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania, zakres oraz ilość usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - Załączniku nr 2_2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4_1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Transport sanitarny osób dializowanych w pozycji siedzącej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu transportu sanitarnego - Transport sanitarny osób dializowanych w pozycji siedzącej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania, zakres oraz ilość usług zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia - Załączniku nr 2_3 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4_2 do SWZ.