See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej podzielona na 8 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 1 – Dostawa artykułów spożywczych różnych Zadanie nr 2 – Dostawa pieczywa Zadanie nr 3 – Dostawa mrożonek Zadanie nr 4 –Dostawa mięsa i wędlin wieprzowo-wołowych, Zadanie nr 5 – Dostawa mięsa i wędlin drobiowych, Zadanie nr 6 −Dostawa nabiału i przetworów mlecznych Zadanie nr 7 – Dostawa jaj Zadanie nr 8 - Warzywa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa artykułów spożywczych różnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 1 Dostawa artykułów spożywczych różnych
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa pieczywa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 2 - Dostawa pieczywa
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa mrożonek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 3 - dostawa mrożonek
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa mięsa i wędlin wieprzowo-wołowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 4 - Dostawa mięsa i wędlin wieprzowo-wołowych
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa mięsa i wędlin drobiowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 5 - Dostawa mięsa i wędlin drobiowych
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa nabiału i przetworów mlecznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 6 - Dostawa nabiału i przetworów mlecznych
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa jaj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 7 - Dostawa jaj
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa warzyw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do magazynu kuchni szpitalnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią formularze asortymentowo-cenowe - załącznik nr 2 do SWZ. Zadanie nr 8 - Dostawa warzyw
Interne Kennung: Zadanie nr 8