376620-2025 - Wettbewerb
Polen – Sportgeräte und -ausrüstungen – Dostawa odzieży i artykułów sportowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odzieży i artykułów sportowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów sportowych oraz odzieży sportowej z podziałem na trzy zadania: 1) Zadanie nr 1 - Dostawa artykułów sportowych - plecaków i toreb; 2) Zadanie nr 2 - Dostawa odzieży sportowej; 3) Zadanie nr 3 - Dostawa artykułów sportowych – bidonów. Wykonawcy mogą złożyć ofertę na jedno, dwa lub wszystkie wskazane wyżej zadania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy (właściwym dla każdego z zadań), stanowiącym wraz z właściwym Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia załączniki nr 7.1 (zadanie nr 1), 7.2 (zadanie nr 2) oraz 7.3 (zadanie nr 3) do SWZ.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.44.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust.4 ustawy Pzp. Uzasadnienie: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Dostawa artykułów sportowych - plecaków i toreb
BeschreibungZadanie nr 1 - Dostawa artykułów sportowych - plecaków i toreb
Interne KennungDOK-IZ-II.272.44.2025 - Zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa odzieży sportowej
BeschreibungZadanie nr 2 - Dostawa odzieży sportowej
Interne KennungDOK-IZ-II.272.44.2025 - zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Dostawa artykułów sportowych – bidonów
BeschreibungZadanie nr 3 - Dostawa artykułów sportowych – bidonów
Interne KennungDOK-IZ-II.272.44.2025 - zadanie nr 3