See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont średni turbozespołu z odtworzeniem st22 oraz wykonanie rewizji wewnętrznych wymiennika ciepłowniczego, regeneracji NP1 i NP2, kondensatora pary z dławnic pod UDT 7UCK68 w EC Szczecin
Beschreibung: Remont średni turbozespołu z odtworzeniem st22 oraz wykonanie rewizji wewnętrznych wymiennika ciepłowniczego, regeneracji NP1 i NP2, kondensatora pary z dławnic pod UDT 7UCK68 w EC Szczecin
Vorherige Bekanntmachung: 227427-2026
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZR/00168/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: 1) Prawo opcji będzie polegało na skorzystaniu z Prac w zakresie określonych w pkt. 2.2.32 Załącznika Nr 1 do SWZ (OPZ). 2) Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. 3) Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt Umowy).