See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Röntgenläpivalaisulaitteisto (C-kaari) COXA/3970/26
Beschreibung: Tuomi Logistiikka Oy pyytää tarjouksia Tekonivelsairaala Coxan toimeksiannosta tekonivelkirurgiaan soveltuvasta röntgenläpivalaisulaitteistosta (C-kaari). Tarjotun laitteen tulee soveltua tekonivelkirurgian läpivalaisutoimintaan. Hankintaan sisältyy optio yhden (1) vastaavan laitteen lisähankinnasta valitulta toimittajalta.
Interne Kennung: 614369
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000