See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer voor verschillende scholen en jeugddienst vanaf 1 september 2026 tot en met 31 december 2027 (ev. 3 x verlengbaar met 1 jaar)
Beschreibung: Busvervoer voor verschillende scholen en jeugddienst vanaf 1 september 2026 tot en met 31 december 2027 (ev. 3 x verlengbaar met 1 jaar)
Interne Kennung: PPP06G-2410/6090/AD/OD/BUSVERVOER/2026/9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeenschappelijk zwemvervoer voor de Merchtemse scholen
Beschreibung: Gemeenschappelijk zwemvervoer voor de Merchtemse scholen
Interne Kennung: AD/OD/BUSVERVOER/2026/9_1
Los: LOT-0002
Titel: Leerlingenvervoer kinderopvang op woensdagnamiddag
Beschreibung: Leerlingenvervoer kinderopvang op woensdagnamiddag
Interne Kennung: AD/OD/BUSVERVOER/2026/9_2
Los: LOT-0003
Titel: Busvervoer op afroep: Uitstappen gemeentelijke scholen en Jeugddienst
Beschreibung: Busvervoer op afroep: Uitstappen gemeentelijke scholen en Jeugddienst
Interne Kennung: AD/OD/BUSVERVOER/2026/9_3
Los: LOT-0004
Titel: Dagelijks leerlingenvervoer naar en van de Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool
Beschreibung: Dagelijks leerlingenvervoer naar en van de Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool
Interne Kennung: AD/OD/BUSVERVOER/2026/9_4