2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwprojectmanagement inclusief kostendeskundigheid en directievoering
Beschreibung: De opdracht betreft de diensten inzake het bouwprojectmanagement inclusief kostendeskundigheid en directievoering voor de ver-/ nieuwbouw van de school in Almelo met 10.814 m2 bvo. Het gaat om een locatie voor voortgezet onderwijs en mbo onderwijs en het totaal beschikbare budget is begroot op ca. 17 miljoen excl. btw. De doelstelling van de opdracht is het selecteren van een bouwmanagementbureau voor de begeleiding en ontzorging bij het gehele traject van ver-/ nieuwbouw locatie Almelo inclusief de schoolomgeving met daarin de onderwijspaviljoens. Dat wil zeggen de voorbereiding, samenstellen VO, DO naar uitvoering middels een bouwteam. De opdracht betreft de ver-/ nieuwbouw van de schoollocatie in Almelo met 10.814 m2 bvo met een totaal beschikbaar budget begroot op ca. 17 miljoen excl. btw.
Interne Kennung: 20260115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de diensten inzake het bouwprojectmanagement inclusief kostendeskundigheid en directievoering voor de ver-/ nieuwbouw van de school in Almelo. De opdracht betreft de ver-/ nieuwbouw van de schoollocatie in Almelo met 10.814 m2 bvo met een totaal beschikbaar budget begroot op ca. 17 miljoen excl. btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie hiervoor het aanbestedingsdocument