376710-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dodávka přístrojů do čistých prostor pro LF OU LERCO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka přístrojů do čistých prostor pro LF OU LERCO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka přístrojů do čistých prostor pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o veřejnou zakázku financovanou z prostředků Státního fondu životního prostředí České republiky, z projektu Operačního programu Spravedlivá transformace s názvem Life Environment Research Center Ostrava (LERCO) s reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v této zadávací dokumentaci, formuláři Nabídka, obchodních podmínkách a v Příloze č. 1.
Interne Kennung38/90162/VZ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka CO2 inkubátorů
BeschreibungPředmětem této části je dodávka CO2 inkubátorů
Interne KennungČást 1 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
LosLOT-0003
TitelDodávka chladničky a hlubokomrazícího boxu
BeschreibungPředmětem této části je dodávka chladničky a hlubokomrazícího boxu
Interne KennungČást 3 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
LosLOT-0002
TitelDodávka biohazard boxů
BeschreibungPředmětem této části je dodávka biohazard boxů
Interne KennungČást 2 VZ