2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba zeleně v Turnově
Beschreibung: Předmětem zakázky je údržba 65,5 ha veřejné zeleně na katastrálních územích města Turnov. Zakázka zahrnuje pravidelnou údržbu travnatých ploch, záhonů letniček, záhonů trvalek, údržbu keřů volně rostoucí, řezy keřů a údržbu živých plotů tvarovaných na období 2024-2028.
Interne Kennung: P23V00000052
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cenu je možno navýšit pouze pokud dojde k navýšení míry inflace za uplynulý rok trvání smlouvy, a to podle oficiálních údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). Zhotovitel je v takovém případě vždy k 1.4. každého kalendářního roku oprávněn navýšit svou cenu o 50% míry průměrné inflace vyhlášené ČSÚ za předchozí kalendářní rok. Takové navýšení je zhotovitel oprávněn provést nejdříve pro rok 2025.