2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej do obiektów Gminy Środa Wielkopolska na okres od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do 295 obiektów Gminy Środa Wielkopolska (punktów poboru energii elektrycznej zwanych PPE) położonych na terenie Miasta i Gminy Środa Wielkopolska. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. maksymalnie wynosi: 2306, 664 MWh (słownie MWh: dwa tysiące trzysta sześć 664/100), dotyczy grup taryfowych C11, C11o, C12a, C12b, C21, G11.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie nie jest podzielone na części.
Beschreibung: Zamówienie nie jest podzielone na części.