2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa redundantnej infrastruktury serwerowej wraz z usługami i rozbudową systemu kopii zapasowych w Szpitalu Zachodnim.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa redundantnej infrastruktury serwerowej wraz z usługami i rozbudową systemu kopii zapasowych w Szpitalu Zachodnim
Interne Kennung: SPSSZ/17/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie Art. 138 ust. 2 pkt. 2) wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Uzasadnieniem procedury przyśpieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert. Aktualnie sytuacja geopolityczna i rynkowa stała się bardzo niestabilna pod względem cenowym i terminów dostaw. Realizacja tego zadania jest niezbędna do realizacji kolejnych zadań i obowiązków jakie obowiązujące prawo nakłada na Szpital, każdy dzień dłuższej procedury może mieć poważny wpływ na realizacje całego projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa redundantnej infrastruktury serwerowej wraz z usługami i rozbudową systemu kopii zapasowych w Szpitalu Zachodnim 1.1. Przedmiot zamówienia 1.2. Serwer produkcyjny 1.3. Macierz produkcyjna 1.4. Serwer zapasowy 1.5. Macierz zapasowa 1.6. Przełącznik SAN FC 1.7. Biblioteka taśmowa LTO9 1.8. Licencje Windows Server 1.9. Licencje systemu kopii zapasowych 1.10. System wirtualizacji 1.11. Infrastruktura produkcyjna - dostawa, instalacja, konfiguracja, dokumentacja powdrożeniowa, szkolenia lokalnych administratorów. 1.12. Infrastruktura zapasowa - dostawa, instalacja, konfiguracja, dokumentacja powdrożeniowa, przeprowadzenie testów, szkolenia lokalnych administratorów.