2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż liczników wraz z systemem mobilnego radiowego odczytu na terenie Gminy Chorkówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na montażu nowych liczników przepływu wody z modułem radiowym wraz z oprogramowaniem pomiarowym i systemem mobilnego radiowego odczytu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001