2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń budynków będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie (wyłącznie sądy funkcjonalne)
Beschreibung: Część nr 1: Zadanie 1: Sprzątanie pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Miechowie(o łącznej powierzchni ok. 1833 mkw) wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet: Zadanie 2. Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 200 mkw, w następujących lokalizacjach: pl. Kościuszki 3A -Miechów, os. Generała Wł. Sikorskiego 15A -Miechów, ul. Jana Pawła II 5 w Słomnikach. Część nr 2 Zadanie 1. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej (o łącznej powierzchni ok. 1588 mkw) wraz zapewnieniem środków wyposażenia toalet. Zadanie 2. Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok.162 mkw, w lokalizacji ul. Mickiewicza 11 w Suchej Beskidzkiej. Część nr 3 Zadanie 1. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Myślenicach(o łącznej powierzchni ok.2410 mkw) wraz z zapewnieniem wyposażenia toalet. Zadanie 2. Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok.491 mkw w następujących lokalizacjach: ul. Piłsudskiego 7 Myślenice, ul. Słowackiego 21 Myślenice, Rynek 22A w Dobczycach
Vorherige Bekanntmachung: 344323-2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 1 - Miechów
Beschreibung: Zadanie 1: Zamówienie obejmuje sprzątanie wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych o łącznej pow. ok. 1833 m2 będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Miechowie; Zadanie 2: Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 200 m2 w następujących lokalizacjach: Miechów, pl. Kościuszki 3a, ul. gen. W. Sikorskiego 15A, Słomniki, ul. Jana Pawła II 5
Interne Kennung: ZP.261.9.2026 cz. 1
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 2 - Sucha Beskidzka
Beschreibung: Zadanie 1: Zamówienie obejmuje sprzątanie wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych o łącznej pow. ok. 1 558 m2 będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, Zadanie 2: Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 162 m2 w lokalizacji: Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 11
Interne Kennung: ZP.261.9.2026 cz. 2
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 3 - Myślenice
Beschreibung: Zadanie 1: Zamówienie obejmuje sprzątanie wraz z zapewnieniem środków wyposażenia toalet pomieszczeń biurowych i innych powierzchni wewnętrznych o łącznej pow. 2 410 m2 będących w dyspozycji Sądu Rejonowego w Myślenicach, Zadanie 2: Dwukrotne mycie okien i powierzchni szklanych w ilości ok. 491 m2 w następujących lokalizacjach: Myślenice ul. Piłsudskiego 7, ul. Słowackiego 21, Dobczyce, ul. Rynek 22
Interne Kennung: ZP.261.9.2026 cz. 3