2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrobusů pro Jabloneckou dopravní a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 8 ks nových plně nízkopodlažních elektrobusů
Interne Kennung: Elektrobusy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení bude probíhat obráceným způsobem dle § 39 odst. 4 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku 8 ks nových plně nízkopodlažních elektrobusů v technickém provedení uvedeném v přílohách zadávací dokumentace.