2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie najmu urządzeń sieciowych klasy Next-Generation Firewall wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1)Dostawa w formie najmu na okres 44 miesięcy 4 (czterech) szt. urządzeń sieciowych klasy Next-Generation Firewall „NGFW” o identycznej konfiguracji zgodnej ze specyfikacją wskazaną w pkt. 2 OPZ. 2)Usługa Wsparcia Serwisowego w całym okresie najmu [44 miesiące]zgodnie ze specyfikacją wskazaną w pkt. 3 OPZ. 3)Usługa wdrożenia zgodnie ze specyfikacją wskazaną w pkt 4 OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 177213-2026
Interne Kennung: PZP/2026/1/WNP-002551
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: 1)Dostawa w formie najmu na okres 44 miesięcy 4 (czterech) szt. urządzeń sieciowych klasy Next-Generation Firewall „NGFW” o identycznej konfiguracji zgodnej ze specyfikacją wskazaną w pkt. 2 OPZ. 2)Usługa Wsparcia Serwisowego w całym okresie najmu [44 miesiące]zgodnie ze specyfikacją wskazaną w pkt. 3 OPZ. 3)Usługa wdrożenia zgodnie ze specyfikacją wskazaną w pkt 4 OPZ.