2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz i odwóz dzieci do Szkoły podstawowej w Słowiku, Szkoły Podstawowej w Szczawinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grotnikach, Szkoły Podstawowej w Białej oraz dowozów i odwozów dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa świadczona przez wykonawcę na rzecz zamawiającego, polegająca na dowozie i odwozie dzieci z terenu gminy Zgierz do Szkoły Podstawowej w Słowiku, Szkoły Podstawowej w Szczawinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grotnikach oraz Szkoły Podstawowej w Białej w roku szkolnym 2026/2027, z wyłączeniem okresu ferii zimowych, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozów, pojazdami przystosowanymi do przewozu osób. Przedmiot zamówienia obejmuje regularne dowozy i odwozy dzieci do i ze szkół, w oparciu o plan zajęć lekcyjnych oraz dowozy i odwozy dzieci na dodatkowe zajęcia (zawody sportowe, rajdy, konkursy) w ramach zajęć edukacyjnych w trakcie trwania całego roku szkolnego. W przypadku dodatkowych dowozów i odwozów opiekę w czasie przewozów zapewnia dyrektor szkoły. Zamawiający nie wymaga zapewnienia opieki w tym czasie przez wykonawcę. Przedmiot zamówienia stanowi również usługa transportowa, polegająca na dowozie i odwozie dzieci i uczniów niepełnosprawnych, z terenu gminy Zgierz do placówek edukacyjnych, w okresie roku szkolnego 2026/2027, z wyłączeniem okresu ferii zimowych, pojazdami przystosowanymi do przewozu osób - wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 trasa I do szkoły podstawowej w Słowiku
Beschreibung: Przebieg trasy: Wiktorów (skrzyżowanie ul. Tartacznej z drogą gminną na Kowalewice) – Zimna Woda - Słowik (szkoła) – 6 km i dowóz do szkoły na godz. 07:50.
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: . Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i zwiększyć liczbę kilometrów w ramach dowozów i odwozów na dodatkowe zajęcia odbywające się w ramach zajęć dydaktycznych w zakresie dotyczącym Części 1-7, jednak nie więcej niż o 40 % sumy kilometrów przewidzianych w ramach dowozów i odwozów dzieci na zajęcia dodatkowe w danej części zamówienia, w ciągu całego roku szkolnego. 2. Warunki skorzystania z prawa opcji: a) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia; b) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe; c) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 trasa II do szkoły podstawowej w Słowiku
Beschreibung: Przebieg trasy: Lućmierz (ul. Osiedlowa, droga nr 91, ul. Sadowa) – Rosanów (ul. Łanowa, ul. Długa, ul Główna) Emilia, ul. Telefoniczna (rondo, stacja paliw) – Słowik (szkoła) – 11 km i Rosanów (skrzyżowanie ul. Głównej z ul. Smutną) – Emilia, ul. Telefoniczna (rondo, stacja paliw) – Słowik (szkoła) – 4,5 km; dowóz do szkoły na godz. 07:50.
Los: LOT-0003
Titel: część 3 trasa III do szkoły podstawowej w Słowiku
Beschreibung: przebieg trasy: Dębniak (ul. Wiśniowa/Truskawkowa) – Jasionka – Katarzynów – Sokolniki Las – Kania Góra – Emilia – Słowik (szkoła) – 10 km i Sokolniki (ul. Jagiellońska/Sokolnickiego) – Adolfów – Emilia – Słowik (szkoła) – 4,0 km dowóz do szkoły na godz. 07:50
Los: LOT-0004
Titel: część 4 trasa I do szkoły podstawowej w Szczawinie
Beschreibung: przebieg trasy: Skotniki (ul. Rzemieślnicza/ Barowa) – Janów – Józefów –Palestyna – Czaplinek – Marcjanka – Podole – Szczawin (szkoła)– 11,5 km; dowóz do szkoły na 7:30
Los: LOT-0005
Titel: część 5 trasa II do szkoły podstawowej w Szczawinie
Beschreibung: przebieg trasy: Skotniki (krańcówka 51B) – Łagiewniki Nowe – Smardzew – Glinnik –Wołyń – Siedlisko – Szczawin (szkoła) – 11 km; dowóz do szkoły na godz. 7:30
Los: LOT-0006
Titel: część 6 trasa do szkoły podstawowej w Grotnikach
Beschreibung: przebieg trasy: Jedlicze A (ul. Długa – budynek świetlicy) – Jedlicze B (ul. Letniskowa, ul. Rekreacyjna), Jedlicze A (ul. Aleksandrowska) – Grotniki (szkoła) dowóz do szkoły na godz. 07:45
Los: LOT-0007
Titel: część 7 trasa do szkoły podstawowej w Białej
Beschreibung: przebieg trasy: Wola Branicka (DP5105E, droga gminna w kierunku DW 708) – Warszyce (rondo) – Bądków (przy posesji nr 12) – Dzierżązna (DP5105E, DP5122E) – Ciosny Sady – Dzierżązna (ul. Polna, ul. Zagajnikowa) – Biała (szkoła); dowóz do szkoły na godz. 07:50
Los: LOT-0008
Titel: 8) część 8 dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych:
Beschreibung: a) Przedmiot zamówienia stanowi usługa transportowa, polegająca na dowozie i odwozie dzieci i uczniów niepełnosprawnych, z terenu gminy Zgierz do placówek edukacyjnych, w okresie od 01.09.2026 r., do 25.06.2027 r. wraz z zapewnieniem opieki podczas transportu. b) Dowozy i odwozy odbywać się będą na trasie dom – placówka edukacyjna i placówka edukacyjna – dom, od poniedziałku do piątku, w dni nauki szkolnej, zgodnie z harmonogramem przedstawionym Wykonawcy, w sposób umożliwiający uczniom obecność w placówce edukacyjnej w trakcie trwania zajęć.