2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instellen van een DAS t.b.v. inhuur extern personeel
Beschreibung: Door de gemeente Baarn wordt een DAS ingesteld ten behoeve van inhuur van personeel. Het DAS wordt ingesteld voor een periode van maximaal vijf (5) jaar, van 1 juni 2026 tot en met uiterlijk 31 mei 2031. Uitgangspunt is dat de gemeente voor haar inhuur vanaf functieschaal 7 gebruik maakt van het DAS. De gemeente behoudt zich het recht om in specifieke gevallen hiervan af te wijken. De gemeente behoudt zich ook het recht om inhuur tot en met functieschaal 6 via het DAS uit te vragen Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform van www.flextender.nl worden ingezet. Gegadigden worden bij deze uitgenodigd om zich bij dit platform aan te melden. Hier zal per nadere inhuur uitvraag ook de uitgebreide beschrijving te lezen zijn. Het aantal opdrachten vanaf schaal 7 Cao gemeenten, is ongeveer 60 op jaarbasis, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1461118
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie www.flextender.nl Het aantal opdrachten vanaf schaal 7 Cao gemeenten, is ongeveer 60 op jaarbasis, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1461118
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1