See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli na sale rozpraw, mebli biurowych, foteli i krzeseł oraz regałów metalowych dla Sądu Okręgowego w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mebli na sale rozpraw, mebli biurowych, foteli i krzeseł oraz regałów metalowych dla Sądu Okręgowego w Gdańsku. Niniejsze zamówienie podzielone jest na 4 (cztery) części: Część I: Dostawa mebli na sale rozpraw dla Sądu Okręgowego w Gdańsku, Część II: Dostawa mebli biurowych dla Sądu Okręgowego w Gdańsku, Część II: Dostawa foteli i krzeseł dla Sądu Okręgowego w Gdańsku, Część IV: Dostawa regałów metalowych dla Sadu Okręgowego w Gdańsku,
Vorherige Bekanntmachung: 152319-2025
Interne Kennung: OG.261.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39131100 Archivregale, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa mebli na sale rozpraw
Beschreibung: Dostawa mebli na sale rozpraw wraz z wniesieniem i montażem.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia, dopuszcza się skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu dostaw, będących przedmiotem Umowy: a) do wartości 70% łącznego wynagrodzenia dla zadania I (dostawa mebli na sale rozpraw),
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawa mebli biurowych
Beschreibung: Dostawa mebli biurowych wraz z wniesieniem i montażem.
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia, dopuszcza się skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu dostaw, będących przedmiotem Umowy: b) do wartości 40% łącznego wynagrodzenia dla zadania II(dostawa mebli biurowych),
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Dostawa regałów metalowych
Beschreibung: Dostawa regałow wraz z wniesieniem i montażem.
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia, dopuszcza się skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu dostaw, będących przedmiotem Umowy: c) do wartości 10% łącznego wynagrodzenia dla zadania III (dostawa regałów metalowych),
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Dostawa foteli i krzesel
Beschreibung: Dostawa foteli i krzeseł wraz z wniesieniem i skręceniem/montażem.
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia, dopuszcza się skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu dostaw, będących przedmiotem Umowy: d) do wartości 40% łącznego wynagrodzenia dla zadania IV (dostawa foteli i krzeseł),