See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST: IP DIENSTEN
Beschreibung: DE UITVOERING EN LEVERING VAN DIENSTEN MET BETREKKING TOT: “Octrooiaanmeldingsdiensten, registratie voor eenheidswerking van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien, betaling van octrooiverlengingen, merkaanmeldingen en -verlengingen, merkbewaking, registratie van wijzigingen” voor VITO. . VITO wenst een raamovereenkomst af te sluiten met maximaal drie dienstverleners per perceel. De verdeling van de opdrachten gebeurt via cascade. Plaats van dienstverlening: eigen kantoren van de dienstverleners. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: “IP-diensten; inclusief verlengingsbetalingen (octrooien, handelsmerken), registratie van wijzigingen en handelsmerkbewaking” Perceel 2: “IGRA-gerelateerde diensten” Perceel 3: “Diensten voor het indienen van octrooiaanvragen; inclusief het indienen van octrooiaanvragen, registraties voor Unitary effect van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien” Perceel 4: “Diensten m.b.t. het indienen van handelsmerken”
Interne Kennung: PPP04G-1253/6299/1253 IP VITO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79120000 Patent- und Urheberrechtsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IP-diensten; inclusief betaling van instandhoudingstaksen (octrooien, merken),registratie van wijzigingen en merkbewaking
Beschreibung: IP-diensten; inclusief betaling van instandhoudingstaksen (octrooien, merken),registratie van wijzigingen en merkbewaking
Interne Kennung: IP diensten_1
Los: LOT-0002
Titel: IGRA-gerelateerde diensten
Beschreibung: IGRA-gerelateerde diensten
Interne Kennung: 1253 IGRA_2
Los: LOT-0003
Titel: Diensten gerelateerd aan octrooiaanvragen; inclusief het indienen van octrooiaanvragen, registraties voor Unitary effect van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien
Beschreibung: Diensten gerelateerd aan octrooiaanvragen; inclusief het indienen van octrooiaanvragen, registraties voor Unitary effect van Europese octrooien, validatie van Europese octrooien
Interne Kennung: 1253 Patent Filing_3
Los: LOT-0004
Titel: Diensten m.b.t. het indienen van merken
Beschreibung: Diensten m.b.t. het indienen van merken
Interne Kennung: 1253 Trademark_4