See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Włoszczowa w latach 2025-2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta Włoszczowa oraz w sołectwach Gminy Włoszczowa wraz z zamieszkałymi przysiółkami: Bebelno - Kolonia, Bebelno - Wieś, Boczkowice, Czarnca wraz z przysiółkami (Handlarka, Knapówka, Mościska), Danków Duży, Danków Mały, Dąbie, Gościencin, Jeżowice, Kąty, Konieczno, Kurzelów z przysiółkiem Wymysłów Krzelowski, Kuzki z przysiółkiem Ewina, Ludwinów, Łachów, Międzylesie wraz z przysiółkiem Mchowie, Motyczno wraz z przysiółkiem Jamskie, Nieznanowice, Ogarka, Przygradów, Rogienice, Rząbiec, Silpia Duża wraz z Silpią Małą, Wola Wiśniowa wraz z przysiółkiem Podlipie, Wymysłów k. Rząbca wraz przysiółkiem Michałów.
Vorherige Bekanntmachung: 665064-2024
Interne Kennung: FIP.271.1.14.2024.AS7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta Włoszczowa oraz w sołectwach Gminy Włoszczowa wraz z zamieszkałymi przysiółkami: Bebelno - Kolonia, Bebelno - Wieś, Boczkowice, Czarnca wraz z przysiółkami (Handlarka, Knapówka, Mościska), Danków Duży, Danków Mały, Dąbie, Gościencin, Jeżowice, Kąty, Konieczno, Kurzelów z przysiółkiem Wymysłów Krzelowski, Kuzki z przysiółkiem Ewina, Ludwinów, Łachów, Międzylesie wraz z przysiółkiem Mchowie, Motyczno wraz z przysiółkiem Jamskie, Nieznanowice, Ogarka, Przygradów, Rogienice, Rząbiec, Silpia Duża wraz z Silpią Małą, Wola Wiśniowa wraz z przysiółkiem Podlipie, Wymysłów k. Rząbca wraz przysiółkiem Michałów.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen