See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dowóz i odwóz uczniów oraz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką zapewnioną przez przewoźnika do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Skaryszew w roku 2025 i 2026 ”.
Beschreibung: 1) Dowóz i odwóz 173 uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Skaryszewie z miejscowości: Kobylany – 39, Skaryszew ul. Dzierzkowska -10, Skaryszew ul. Przyleśna - 2, Magierów -15, Skaryszew ul. Krasickiego -8, Skaryszew ul. Partyzantów -22, Skaryszew ul. Zielona - 13, Skaryszew ul. Wincentowska - 9, Skaryszew ul. Konopnickiej - 4, Wymysłów - 8, Huta Skaryszewska -9, Kazimierówka - 1, Skaryszew ul. Gajowa - 4, Modrzejowice - 1, Gębarzów - 5, Gębarzów Kolonia – 7, Skaryszew ul. Twarogowa - 4, Skaryszew ul. Witosa - 3, Maków ul. Skaryszewska - 1, ul. Podolszyny – 2, Bujak -2, Wólka Twarogowa 2, Dzierzkówek Stary-2 2) Dowóz i odwóz 87 uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Odechowie z miejscowości: Odechów -6, Niwa Odechowska – 6, Wólka Twarogowa - 6, Odechowiec - 30, Miasteczko - 14, Grabina - 7, Edwardów – 12, Kłonowiec Kurek- 4, Kłonowiec Koracz – 1, Kobylany -1. 3) Dowóz i odwóz 21 uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej w Chomentowie Puszcz z miejscowości: Wilczna - 18, Chomentów Szczygieł – 2, Chomentów Puszcz ul. Główna -1. 4) Dowóz i odwóz 76 uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Makowie z miejscowości: Bogusławice -20, Kazimierówka -11, Maków ul. Makowska -2, Maków ul. Średnia-19, Maków ul. Bogusławska-6, Maków ul. Zabrodzie -2, Maków ul. Graniczna - 10, Maków ul. Nowa - 5, Maków ul. Skaryszewska -1. 5) Dowóz i odwóz 45 uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. St. Wyszyńskiego w Makowcu z miejscowości: Maków Nowy: ul. Grota Roweckiego - 11, ul. Diamentowa - 2, ul. Zielona – 2, ul. Lawendowa - 1, ul. Ustronie - 1, ul. Miodowa – 1, ul. Dębowa – 3, ul. Turkusowa- 1, Nowy Maków – 5, Sołtyków: ul. Jaśminowa -2, ul. Słoneczna 1, ul. Brzozowa -1, ul. Perłowa 1, ul. Główna – 12, ul. Leśna – 1. 6) Dowóz i odwóz 104 uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej w Dzierzkówku Starym z miejscowości: Anielin - 10, Bujak - 22, Huta Skaryszewska - 11, Tomaszów – 5, Zalesie - 21, Dzierzkówek Nowy – 13, Wólka Twarogowa – 16, Edwardów – 4, Skaryszew ul. Dzierzkowska -2. 7) Dowóz i odwóz 30 uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej w Modrzejowicach z miejscowości: Podsuliszka – 19, Modrzejowice PGR – 3, Antoniów – 8.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowóz i odwóz uczniów wraz z opieką zapewnioną przez przewoźnika do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Skaryszew w roku 2025 i 2026.
Los: LOT-0002
Titel: Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką zapewnioną przez przewoźnika do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Skaryszew w roku 2025 i 2026.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bezpieczny i punktualny dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opieką zapewnioną przez przewoźnika: a) Do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Skaryszewie – 2 uczniów z miejscowości: Magierów – 1 uczeń, Skaryszew ul. Partyzantów – 1 uczeń b) Do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Odechowie - 3 uczniów z miejscowości Sołtyków ul. Piaskowa – 2 uczniów, Odechów – 1 uczeń
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)