See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych stałych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Grodków
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz z Puntu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Grodków, w okresie 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy (nie wcześniej niż 02.01.2026 r. do dnia 31.03.2026 r.), na warunkach określonych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Nieruchomości objęte niniejszym przedmiotem zamówienia to nieruchomości zamieszkałe oraz nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, nieruchomości w których prowadzona jest działalność gospodarcza i tereny użytku publicznego.
Interne Kennung: WR.ZP.271.18.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001