See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia w zakresie części dotyczącej Systemu archiwizacji i dystrybucji obrazów kardiologicznych dla Pracowni Hemodynamiki
Beschreibung: System archiwizacji i dystrybucji obrazów kardiologicznych dla Pracowni Hemodynamiki
Interne Kennung: P/23/05/2026/C/Z2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001