2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky zdravotnického spotřebního materiálu pro ortopedické oddělení - TEP kyčle - ČÁST III.: Cementovaná TEP kyčle
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné opakované dodávky zdravotnického spotřebního materiálu realizované prostřednictvím zadavatelem zřízeného konsignačního skladu v prostorách centrálních operačních sálů. Plnění bude probíhat na základě aktuálních potřeb zadavatele a jeho jednotlivých objednávek, dle rozpisu položek uvedených v příloze č. 6 Minimální technické podmínky a cenové nabídky pro část III., po dobu 4 let, včetně dopravy do místa plnění. Zadavatel požaduje dodání předmětu zakázky nejpozději do 24 hodin od obdržení objednávky.
Interne Kennung: OPA/FMP/2026/04/ZSM-ORT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33183100 Orthopädische Implantate, 33184100 Chirurgische Implantate, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001