2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering af neddeler til Kredsløb Genbrug
Beschreibung: Udbuddet omfatter levering af en (1) neddeler til Kredsløb Genbrug A/S. Det står tilbudsgiverne frit for enten at tilbyde fabriksny neddeler eller en demomaskine. Demomaskine må maksimalt være 1 år gammel og skal være omfattet af den samme garanti som en ny tilsvarende neddeler. I forbindelse med leverancen skal der tages en (1) brugt Doppstadt 3060 K ”Büffel” med stjernesigte med chassis på larvebånd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vandforstøver Serviceaftaler