2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP-18/IM/2026 - Leki różne i testy diagnostyczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem są „Leki różne oraz testy diagnostyczne” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: RZP-18/IM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Leki różne RZP-18/IM/2026
Beschreibung: RZP-18/IM/2026-Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem w zakresie Pakietu nr 1 są „Leki różne" w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1 - Leki różne
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Leki różne RZP-18/IM/2026
Beschreibung: RZP-18/IM/2026-Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem w zakresie Pakietu nr 2 są „Leki różne" w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2 - Leki różne
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Produkty lecznicze z powidonem jodowanym-RZP-18/IM/2026
Beschreibung: RZP-18/IM/2026-Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem w zakresie Pakietu nr 3 są „Produkty lecznicze z powidonem jodowanym” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.chłodziarek.
Interne Kennung: Pakiet 3 - Produkty lecznicze z powidonem jodowanym.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Testy diagnostyczne-RZP-18/IM/2026
Beschreibung: RZP-18/IM/2026-Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem w zakresie Pakietu nr 4 są „Testy diagnostyczne” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.chłodziarek.
Interne Kennung: Pakiet 4 - Testy diagnostyczne