2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jihozápadní trolejbusová tangenta Jihlava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové trolejbusové trati, která se napojuje na stávající trolejbusovou trať v křižovatce ulic Znojemská x Hradební a je dále vedena ulicí Hradební ke křižovatce ulic Dvořákova x Žižkova. V navazujícím úseku na ulici Žižkova dojde k modernizaci stávající trolejbusové trati a mezi ulicemi Seifertova a Ke Skalce vznikne nové propojení trolejbusové trati. V ulici U Cvičiště dojde k modernizaci stávající trolejbusové trati a od křižovatky ulic U Cvičiště x Žižkova směrem k ulici Rantířovská a na točně u čerpací stanice Tank ONO vznikne nová trolejbusová trať. V ulici U Hřbitova vznikne nová trolejbusová trať, která naváže na stávající trolejbusovou trať v ulici Seifertova, a to rekonstrukcí trolejového vedení na křižovatce s ulicí Ke Skalce. Dále je předmětem veřejné zakázky výstavba nové trakční měnírny MR 6 pro napájení nové trolejbusové tratě a části stávajících trolejbusových tratí. Měnírna MR 6 bude zbudovaná na ulici U Cvičiště a napojena na rozvody kabelů 22 kV naspojkováním a zatažením kabelových smyček do měnírny z vedle stojící trafostanice EG.D., a.s. Stavba měnírny nepotřebuje vodovodní a kanalizační přípojky ani kabelové telefonní připojení. Celá oblast napájení měnírnou MR 6 obsahuje stávající trolejové vedení a nové úseky trolejového vedení doplňující stávající stav trolejového vedení na ucelený dopravní systém trolejbusové dopravy v Jihlavě. Měnírna MR6 převezme napájení nového i stávajícího trolejového vedení nalézajícího se v ulicích Vrchlického, 17. listopadu, U Cvičiště, Žižkova, Ke Skalce, Seifertova, Dvořákova, Hradební. Celá délka trolejového vedení bude rozdělena na 3 napájecí úseky. Poslední součástí veřejné zakázky je výstavba trakčních napájecích kabelů z nové měnírny MR 6 k jednotlivým napájecím bodům na nově budované trolejbusové trati dle zpracovaného energetického výpočtu projektantem.
Interne Kennung: 2024-000035
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln, 31172000 Spannungswandler, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31172000 Spannungswandler, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31214500 Schalttafeln, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung