See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kvality následné rehabilitační péče v Lázních Darkov, a.s. – 2. etapa
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka zdravotnických technologií a přístrojů - 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci dolní končetiny a 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci horní končetiny - 50 ks elektricky polohovatelných lůžek s matrací = polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství - 2 ks přístroje pro vertikalizaci a aktivní / pasivní trénink dolních končetin = kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci - rehabilitační mechanické motodlahy (5 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje pro koleno, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – ramenního, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – hlezenního, 5 ks pohybového přístroje s elektromotorem pro horní i dolní končetinu, 4 ks aktivně-pasivního trenažéru, 1 ks aktivně-pasivního trenažéru pro pacienty malého vzrůstu) - elektroléčebné přístroje; magnetoterapeutické přístroje (2 ks přístroje pro distanční elektroterapii, 6 ks elektroléčebného přístroje. 2 ks elektroléčebného přístroje + vakuových jednotek, 1 ks ultrazvuku se samoobslužnou hlavicí, 4 ks přístrojů pro terapii nízkofrekvenčním magnetickým polem) - elektroléčebný přístroj (1 ks biostimulačního laseru se scannerem) - 1 ks terapeutického vysokovýkonného laseru - 1 ks přístroje pro rázovou vlnu - 3 ks přístrojů pro světelnou terapii - 1 ks přístroje pro světelnou terapii (infrazářič)
Interne Kennung: Zvýšení kvality následné rehabilitační péče v Lázních Darkov, a.s. – 2. etapa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Část 8: Přístroj pro rázovou vlnu
Beschreibung: 1 ks přístroje pro rázovou vlnu
Interne Kennung: Část 8: Přístroj pro rázovou vlnu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0008
Titel: Část 6: Elektroléčebný přístroj
Beschreibung: Elektroléčebný přístroj (1 ks biostimulačního laseru se scannerem)
Interne Kennung: Část 6: Elektroléčebný přístroj
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0007
Titel: Část 5: Elektroléčebné přístroje; Magnetoterapeutické přístroje
Beschreibung: Elektroléčebné přístroje; magnetoterapeutické přístroje (2 ks přístroje pro distanční elektroterapii, 6 ks elektroléčebného přístroje. 2 ks elektroléčebného přístroje + vakuových jednotek, 1 ks ultrazvuku se samoobslužnou hlavicí, 4 ks přístrojů pro terapii nízkofrekvenčním magnetickým polem)
Interne Kennung: Část 5: Elektroléčebné přístroje; Magnetoterapeutické přístroje
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0006
Titel: Část 4: Rehabilitační mechanické motodlahy; Pohybové trenažery - aktivní a pasivní pohybové prvky pro rehabilitaci v sedě nebo na lůžku; Motomedy
Beschreibung: Rehabilitační mechanické motodlahy (5 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje pro koleno, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – ramenního, 1 ks motorizovaného rehabilitačního přístroje – hlezenního, 5 ks pohybového přístroje s elektromotorem pro horní i dolní končetinu, 4 ks aktivně-pasivního trenažéru, 1 ks aktivně-pasivního trenažéru pro pacienty malého vzrůstu)
Interne Kennung: Část 4: Rehabilitační mechanické motodlahy; Pohybové trenažery - aktivní a pasivní pohybové prvky pro rehabilitaci v sedě nebo na lůžku; Motomedy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Část 3: Kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Beschreibung: 2 ks přístroje pro vertikalizaci a aktivní / pasivní trénink dolních končetin = kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Interne Kennung: Část 3: Kombinovaný přístroj pro vertikalizaci, mobilizaci a proprioceptivní stimulaci
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0009
Titel: Část 7: Terapeutický vysokovýkonný laser
Beschreibung: 1 ks terapeutického vysokovýkonného laseru
Interne Kennung: Část 7: Terapeutický vysokovýkonný laser
Los: LOT-0004
Titel: Část 2: Polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství
Beschreibung: 50 ks elektricky polohovatelných lůžek s matrací = polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství
Interne Kennung: Část 2: Polohovací nemocniční lůžko (standardní, RES, JIP, dětská, bariatrická, fluidní) s antidekubitní matrací vč. příslušenství
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0011
Titel: Část 9: Přístroje pro světelnou terapii
Beschreibung: 3 ks přístrojů pro světelnou terapii
Interne Kennung: Část 9: Přístroje pro světelnou terapii
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Přístroje pro funkční elektrostimulaci horní a celé dolní končetiny
Beschreibung: 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci dolní končetiny a 1 ks přístroje pro funkční elektrickou stimulaci horní končetiny
Interne Kennung: Část 1: Přístroje pro funkční elektrostimulaci horní a celé dolní končetiny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0012
Titel: Část 10: Přístroj pro světelnou terapii
Beschreibung: 1 ks přístroje pro světelnou terapii (infrazářič)
Interne Kennung: Část 10: Přístroj pro světelnou terapii