377171-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – CirkArena – Circular economy R&D centre – TDS a KBOZP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CirkArena – Circular economy R&D centre – TDS a KBOZP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby , jejichž předmětem je inženýrská a investorská činnost při přípravě a realizaci stavby „CirkArena – Circular economy R&D centre“ („stavba“ a/nebo „dílo“), zejména pak zajištění autorizovanou osobou výkonu technického dozoru stavby (TDS), výkonu koordinátora BOZP (KBOZP) a v případě potřeby též výkonu odborných specialistů (např. autorizovaného statika, autorizované osoby TZB, rozpočtáře apod.) a) Výkon činnosti technického dozoru stavebníka („TDS“), včetně všech souvisejících činností zahrnuje: − dozorovou a kontrolní činnost při zpracování projektových a dalších dokumentací a rozpočtů, − výkon TDS při provádění stavby v souladu s platnými a účinnými právními předpisy, zejména zákonem č. 283/2021 Sb., stavebním zákonem, ve znění pozdějších předpisů, („stavební zákon“), − výkon TDS v průběhu realizace dodávek interiérů a instalace, − některé služby TDS po dokončení stavby, při kolaudaci díla a součinnost při reklamačních řízeních v záruční době stavby, − dodatečné služby a součinnost s ostatními subjekty (kontrolním orgánem, administrátor žádosti o dotaci apod.), bude-li to pro řádné plnění veřejné zakázky a realizaci stavby potřeba, a to podle požadavků zadavatele na stavbě „CirkArena – Circular economy R&D centre“. b) Výkon činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi („KBOZP“), včetně všech souvisejících činností, která zahrnuje: − zpracování a aktualizace plánu BOZP. − dozorová a kontrolní činnost při zpracování projektových a dalších dokumentací, bude-li to pro řádné plnění veřejné zakázky a realizaci stavby potřeba, − výkon KBOZP na staveništi při provádění stavby v souladu s platnými a účinnými právními předpisy, zejména zákonem č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů, („zákon o BOZP“), − činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, − součinnost s ostatními subjekty (kontrolním orgánem apod.), bude-li to pro řádné plnění veřejné zakázky a realizaci stavby potřeba, a to podle požadavků zadavatele na stavbě „CirkArena – Circular economy R&D centre“. Dále je předmětem veřejné zakázky poskytování konzultační a poradenské činnosti v dané oblasti s cílem dosáhnout optimálních ekonomických, časových a věcných parametrů stavby, včetně zajištění požadovaného průběhu realizace a výsledné kvality stavby. Služby budou probíhat v rámci projektu CirkArena – Circular economy R&D centre. Předpokládaná doba realizace díla: 1050 dnů (předpokládané zahájení prací zhotovitele stavby 2/2025, předpokládané ukončení prací zhotovitele stavby 12/2027). Investiční náklady stavby: 1,236 mld. Kč Bližší podrobnosti ke stavbě, včetně technických podmínek, jsou součástí zadávacích podmínek veřejné zakázky na stavební práce s názvem „CirkArena – Circular economy R&D centre“. Zadávací podmínky veřejné zakázky na stavební práce a technické podmínky stavby, na něž se zadavatel tímto odkazuje, jsou dostupné na profilu zadavatele: https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0005295/zakazka/723744
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71315400 Gebäudeinspektion, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CirkArena – Circular economy R&D centre – TDS a KBOZP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71315400 Gebäudeinspektion, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71521000 Baustellenüberwachung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Bližší podrobnosti stanoví obchodní podmínky.