See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części (pakiety) i obejmuje dostawy następującego sprzętu i wyposażenia: 1) Pakiet 1 – automatu do izolacji DNA metodą magnetyczną, 2) Pakiet 2 – automatycznej stacji pipetującej 8 kanałowej (30 pozycji), 3) Pakiet 3 – automatycznej stacji pipetującej 8 kanałowej (6 pozycji), 4) Pakiet 4 – wirówki laboratoryjnej, 5) Pakiet 5 – młynka laboratoryjnego, 6) Pakiet 6 – zamrażarek laboratoryjnych z szufladami, 7) Pakiet 7 – chromatografu gazowego z detektorem mas typu pojedynczy kwadrupol z autosamplerem próbek ciekłych, 8) Pakiet 8 – płaszcza grzewczego, mieszadła magnetycznego ze statywem, mikroskopu biologicznego, lampy bakteriobójczej UV, wideoendoskopu, grubościomierza elektronicznego do folii i papieru, 9) Pakiet 9 – oświetlaczy kryminalistycznych, kompletnego zestawu rękojeści do oświetlaczy z akcesoriami, kolumny do fotografii dowodowej wraz z szynami do mocowania, 10) Pakiet 10 – pipet automatycznych jednokanałowych o stałej i zmiennej pojemności, 11) Pakiet 11 – stojaków i statywów na probówki do aparatu Qiasymphony SP, wkładek adaptacyjnych dla probówek. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załącznikach nr 1.1 -1.11 do SWZ – formularze cenowe (stanowiące jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietów 1-11), w załączniku nr 6.1 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 1, 2, 3, 6, 7, oraz załączniku nr 6.2 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 4, 5, 8, 9, 10, 11. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załącznikach 1.1 -1.11 do SWZ (formularze cenowe stanowiące jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietów 1-11). 5. Wykonawca winien w załącznikach 1.1 -1.11 do SWZ podać w szczególności nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załączników 1.1-1.11 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 12 miesięcy dla pakietu nr 1, 2, 3 i 11 oraz 24 miesiące dla pakietu nr 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10 (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Wykonawca składając ofertę na pakiet nr 1, 2, 3, 6 i 7 zapewni przeprowadzenie szkolenia dla personelu Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie z zakresu bezpieczeństwa użytkowania, konserwacji i obsługi urządzenia oraz oprogramowania przez upoważnionego przedstawiciela Wykonawcy w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z wcześniej ustalonym planem szkolenia. Ponadto wykonawca przekaże certyfikaty dla uczestników tych szkoleń. 10. Zamawiający wymaga akceptacji wzoru umowy w całości. 11. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek. 12. Forma i termin płatności faktury VAT – przelew, 30 dni od daty wystawienia faktury VAT przez Wykonawcę. 13. Wykonawca dostarczy wystawioną fakturę VAT na adres: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Wydział Zaopatrzenia, ul. Grenadierów 3, 20 - 331 Lublin. 14. Jeżeli wykonawca wystawiał będzie ustrukturyzowaną fakturę elektroniczną za pośrednictwem platformy, wówczas w polu faktury o nazwie referencja kupującego umieści następujący symbol: LB2K00. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Interne Kennung: 31/2.2.17/25/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa automatu do izolacji DNA metodą magnetyczną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatu do izolacji DNA metodą magnetyczną. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.1 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 1), oraz w załączniku nr 6.1 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 1, 2, 3, 6, 7. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.1 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.1 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.1 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 12 miesięcy (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Wykonawca zapewni przeprowadzenie szkolenia dla personelu Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie z zakresu bezpieczeństwa użytkowania, konserwacji i obsługi urządzenia oraz oprogramowania przez upoważnionego przedstawiciela wykonawcy w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z wcześniej ustalonym planem szkolenia. Ponadto wykonawca przekaże certyfikaty dla uczestników tych szkoleń. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa automatycznej stacji pipetującej 8 kanałowej (30 pozycji)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznej stacji pipetującej 8 kanałowej (30 pozycji). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.2 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 2), oraz w załączniku nr 6.1 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 1, 2, 3, 6, 7. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.2 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.2 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.2 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 12 miesięcy (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Wykonawca zapewni przeprowadzenie szkolenia dla personelu Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie z zakresu bezpieczeństwa użytkowania, konserwacji i obsługi urządzenia oraz oprogramowania przez upoważnionego przedstawiciela wykonawcy w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z wcześniej ustalonym planem szkolenia. Ponadto wykonawca przekaże certyfikaty dla uczestników tych szkoleń. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa automatycznej stacji pipetującej 8 kanałowej (6 pozycji)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznej stacji pipetującej 8 kanałowej (6 pozycji). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.3 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 3), oraz w załączniku nr 6.1 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 1, 2, 3, 6, 7. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.3 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.3 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.3 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 12 miesięcy (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Wykonawca zapewni przeprowadzenie szkolenia dla personelu Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie z zakresu bezpieczeństwa użytkowania, konserwacji i obsługi urządzenia oraz oprogramowania przez upoważnionego przedstawiciela wykonawcy w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z wcześniej ustalonym planem szkolenia. Ponadto wykonawca przekaże certyfikaty dla uczestników tych szkoleń. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wirówki laboratoryjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wirówki laboratoryjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.4 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 4), oraz w załączniku nr 6.2 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 4, 5, 8, 9, 10, 11. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.4 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.4 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.4 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 24 miesiące (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa młynka laboratoryjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa młynka laboratoryjnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.5 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 5), oraz w załączniku nr 6.2 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 4, 5, 8, 9, 10, 11. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.5 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.5 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.5 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 24 miesiące (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa zamrażarek laboratoryjnych z szufladami
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamrażarek laboratoryjnych z szufladami . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.6 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 6), oraz w załączniku nr 6.1 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 1, 2, 3, 6, 7. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.6 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.6 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.6 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 24 miesiące (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Wykonawca zapewni przeprowadzenie szkolenia dla personelu Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie z zakresu bezpieczeństwa użytkowania, konserwacji i obsługi urządzenia oraz oprogramowania przez upoważnionego przedstawiciela wykonawcy w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z wcześniej ustalonym planem szkolenia. Ponadto wykonawca przekaże certyfikaty dla uczestników tych szkoleń. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa chromatografu gazowego z detektorem mas typu pojedynczy kwadrupol z autosamplerem próbek ciekłych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografu gazowego z detektorem mas typu pojedynczy kwadrupol z autosamplerem próbek ciekłych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.7 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 7), oraz w załączniku nr 6.1 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 1, 2, 3, 6, 7. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.7 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.7 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.7 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 24 miesiące (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. 9. Wykonawca zapewni przeprowadzenie szkolenia dla personelu Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie z zakresu bezpieczeństwa użytkowania, konserwacji i obsługi urządzenia oraz oprogramowania przez upoważnionego przedstawiciela wykonawcy w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z wcześniej ustalonym planem szkolenia. Ponadto wykonawca przekaże certyfikaty dla uczestników tych szkoleń. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa płaszcza grzewczego, mieszadła magnetycznego ze statywem, mikroskopu biologicznego, lampy bakteriobójczej UV, wideoendoskopu, grubościomierza elektronicznego do folii i papieru
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płaszcza grzewczego, mieszadła magnetycznego ze statywem, mikroskopu biologicznego, lampy bakteriobójczej UV, wideoendoskopu, grubościomierza elektronicznego do folii i papieru. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.8 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 8), oraz w załączniku nr 6.2 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 4, 5, 8, 9, 10, 11. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.8 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.8 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.8 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 24 miesiące (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa oświetlaczy kryminalistycznych, kompletnego zestawu rękojeści do oświetlaczy z akcesoriami, kolumny do fotografii dowodowej wraz z szynami do mocowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oświetlaczy kryminalistycznych, kompletnego zestawu rękojeści do oświetlaczy z akcesoriami, kolumny do fotografii dowodowej wraz z szynami do mocowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.9 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 9), oraz w załączniku nr 6.2 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 4, 5, 8, 9, 10, 11. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.9 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.9 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.9 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 24 miesiące (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa pipet automatycznych jednokanałowych o stałej i zmiennej pojemności
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pipet automatycznych jednokanałowych o stałej i zmiennej pojemności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.10 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 10), oraz w załączniku nr 6.2 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 4, 5, 8, 9, 10, 11. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.10 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.10 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.10 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 24 miesiące (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa stojaków, statywów na probówki do aparatu Qiasymphony SP, wkładek adaptacyjnych dla probówek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stojaków, statywów na probówki do aparatu Qiasymphony SP, wkładek adaptacyjnych dla probówek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.11 do SWZ – formularz cenowy (stanowiący jednocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla pakietu nr 11), oraz w załączniku nr 6.2 do SWZ - wzór umowy dla pakietu nr 4, 5, 8, 9, 10, 11. 4. Zaoferowany przez wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku 1.11 do SWZ. 5. Wykonawca winien w załączniku 1.11 do SWZ podać w szczególności: nazwę, producenta i model oferowanego sprzętu (kolumna nr 3), cenę jednostkową brutto i wartość brutto (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku). Jeżeli wykonawca nie poda w kolumnie nr 3 załącznika 1.11 nazwy, producenta i modelu oferowanego sprzętu, jego oferta będzie podlegała odrzuceniu. 6. Zaoferowane przez wykonawcę urządzenia muszą być wyprodukowane nie później niż w 2024 roku. 7. Wymagany minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi: 12 miesięcy (licząc od daty podpisania protokołu odbioru i uruchomieniu urządzenia/ od daty podpisania protokołu odbioru). 8. Wykonawca zobowiązuje się do stosowania cen ustalonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet 11