See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Załadunek i transport odpadów popowodziowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług załadunku i transportu odpadów popowodziowych, o kodzie odpadów 16 82 02. Planowana ilość odpadów do przewiezienia 2 000 Mg. Zamawiający wskazuje następujące miejsca odbioru odpadów: dz. 173/3, 174/3, 175/2 położonych w Lądku-Zdroju w obrębie Zatorze. Zamówienie obejmuje załadunek odpadów popowodziowych z terenu wskazanego przez Zamawiającego na pojazd odpowiednio oznakowany i przeznaczony do transportu odpadów podstawiony i obsługiwany przez Wykonawcę. Pojazd ten po wystawieniu KPO (karty przekazania odpadów) w BDO (Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) przez Zamawiającego transportuje odpady na wskazaną przez Zamawiającego instalację, na której następuje wyładunek we wskazanym przez obsługę instalacji miejscu. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca uprzątnął odpady na terenie przyległym do miejsca składowania. Uprzątnięciu podlegałyby odpady rozwiane podczas załadunku na samochody. Uprzątnięciu podlegałyby okolice siatki ogrodzeniowej na działkach 173/2 i 173/3 oraz obszar 30 m od ogrodzenia działek 173/2 i 173/3 w stronę działki 170/1.
Vorherige Bekanntmachung: 252482-2025
Interne Kennung: WR.271.9.2025.206
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Wymagane jest pilne przeprowadzenie procedury udzielenia zamówienia, ze względu na zalegające na terenie Gminy odpady popowodziowe.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 000 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7. 1) ZAKRES ZAMÓWIENIA POLEGAJĄCEGO NA POWTÓRZENIU PODOBNYCH USŁUG TZW. ZAMÓWIENIA UZUPEŁNIAJĄCEGO — Zakresem zamówienia podobnego jest powtórzenie świadczenia usług załadunku i transportu odpadów popowodziowych, — Zamawiający zastrzega możliwość udzielania zamówienia w częściach, 2) WARUNKI NA JAKICH ZOSTANĄ POWTÓRZONE PODOBNE USŁUGI TZW. ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE: — zamówienie będzie mogło być udzielone w przypadku, gdy Zamawiający będzie dysponował środkami finansowymi na jego realizację, — umowa zostanie zawarta po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą, — cena za wykonanie przedmiotu zamówienia zostanie ustalona podczas negocjacji na podstawie złożonego przez Wykonawcę kosztorysu ofertowego, przygotowanego w oparciu o zakres zamówienia przekazany przez Zamawiającego, — termin wykonania zamówienia będzie proporcjonalny do zakresu zamówienia, — wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji, — kary umowne będą przewidziane w takich samych wypadkach i w wysokości nie wyższej jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe, — obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe, — Zamawiający przewiduje udzielenia zamówienia podobnego w wysokości nie większej niż 5 000 Mg.