2. Verfahren
Verfahren
Titel: Draadloos netwerk & authenticatie
Beschreibung: Een betrouwbare, veilige en goed beheersbare netwerkinfrastructuur is essentieel voor het ondersteunen van werkprocessen, digitale communicatie en slimme toepassingen binnen de gemeentelijke organisatie. De eisen voor het nieuwe WiFi-netwerk zijn daarom zorgvuldig en gedetailleerd geformuleerd, met nadruk op functionaliteit, veiligheid, beheerbaarheid en schaalbaarheid. De opdracht bevat de vervanging van zo'n 290 access points op ongeveer 25 kantoorlocaties op basis van een gecentraliseerd wifi-netwerk.
Interne Kennung: T-2285
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de opdracht