See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II”
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II” - część I, w podziale na pięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Niniejsze postępowanie zostało podzielone na 5 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną lub dwie lub trzy lub cztery lub pięć części postępowania. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest: W ramach CZĘŚCI 1 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu baristy; W ramach CZĘŚCI 2 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu barmana; W ramach CZĘŚCI 3Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kuchni molekularnej; W ramach CZĘŚCI 4 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu miksologii molekularnej; W ramach CZĘŚCI 5 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu z elementami florystyki, dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: 1/05/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu baristy
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II” - część I, w podziale na pięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest: W ramach CZĘŚCI 1 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu baristy; dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: 1/05/2025/ZP - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększania podstawowego zakresu zgodnej z dokumentami zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu barmana
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II” - część I, w podziale na pięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest: W ramach CZĘŚCI 2 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu barmana; dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: 1/05/2025/ZP - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kuchni molekularnej
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II” - część I, w podziale na pięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest: W ramach CZĘŚCI 3 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kuchni molekularnej; dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: 1/05/2025/ZP - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu miksologii molekularnej
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II” - część I, w podziale na pięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest: W ramach CZĘŚCI 4 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu miksologii molekularnej; dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: 1/05/2025/ZP - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 - Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu z elementami florystyki
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – etap II” - część I, w podziale na pięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest: W ramach CZĘŚCI 5 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu carvingu z elementami florystyki; dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: 1/05/2025/ZP - Część 5