2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mental Check Up
Beschreibung: De kern van de Opdracht betreft het uitvoeren van de tweejaarlijkse MCU-gesprekken. Daarnaast kunnen wij optioneel aanvullende diensten afnemen. Het gaat om: • post-traumagesprekken; • psychologische begeleiding voor, tijdens en na impactvolle zittingen; • het opleiden en begeleiden van medewerkers bij collegiale opvang; • training mentale kracht. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 200.000,-- exclusief btw per jaar, derhalve € 800.000,-- exclusief btw over een looptijd van 4 jaar. Er worden op dit moment tussen de 200 en 300 MCU gesprekken per jaar gevoerd. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde van € 1.200.000,-- exclusief btw. Factoren die van invloed kunnen zijn op de daadwerkelijke omvang zijn onder meer natuurlijke fluctuaties in de behoefte, politiek bestuurlijke ontwikkelingen en ontwikkelingen in het maatschappelijk debat over specifieke onderwerpen.
Interne Kennung: MCU2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij zetten de opdracht in de markt via een openbare Europese aanbestedingsprocedure. Dit houdt in dat de opdracht openbaar bekend wordt gemaakt, zodat alle geïnteresseerde partijen een inschrijving kunnen indienen. De inschrijvingen worden vervolgens beoordeeld, waarna de opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De keuze voor de openbare procedure is gemaakt om zoveel mogelijk marktpartijen de gelegenheid te bieden een inschrijving te doen. Gezien het verwachte aantal inschrijvers leidt deze procedure bovendien tot de laagste transactiekosten voor zowel opdrachtgever als marktpartijen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98330000 Dienstleistungen von Einrichtungen für das körperliche Wohlbefinden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: MCU2027
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121270 Diensten van psychiater of psycholoog
Aanvullende classificatie (cpv): 98330000 Diensten in verband met het lichamelijk welzijn
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1