377334-2025 - Wettbewerb
Polen – Audiovisuelle Geräte – Wymiana systemu projekcyjnego Planetarium Wenus w Zielonej Górze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana systemu projekcyjnego Planetarium Wenus w Zielonej Górze
BeschreibungZamówienie dotyczy wymiany systemu planetaryjnego zainstalowanego w Centrum Nauki Keplera Planetarium Wenus w Zielonej Górze. Zamówienie obejmuje demontaż zbędnej infrastruktury oraz dostawę, montaż i uruchomienie sytemu projekcji na półkulisty ekran o średnicy 10 m. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien zostać zrealizowany z uwzględnieniem postanowień wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego, jaką zamierza zawrzeć Zamawiający. Wzór ten stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. Informacje o podmiotowych i przedmiotowych środkach dowodowych znajdują się w rozdziale 8 i 9 SWZ.
Interne KennungZOK.PW.21.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 38653400 Leinwände
5. Los
LosLOT-0001