377335-2026 - Ergebnis
Polen – Unkrautjäten – Koszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich we Włodawie w 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich we Włodawie w 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest : „Koszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich we Włodawie w 2026 r.” Zamówienie zostało podzielone na 6 zadania: - Zadanie Nr 1 – droga wojewódzka Nr 812 odcinek Wisznice – Włodawa km 37+200 ÷ 74+970 strona prawa, km 37+200 ÷ 70+750 strona lewa, - Zadanie Nr 2 – droga wojewódzka Nr 812 odcinek Włodawa – Łowcza km 77+170 ÷ 99+430 strona prawa, km 82+215 ÷ 99+360 strona lewa, - Zadanie Nr 3 – droga wojewódzka Nr 816 odcinek Kodeń – Włodawa km 19+100 ÷ 60+160 strona prawa, km 19+250 ÷ 60+160 strona lewa, - Zadanie Nr 4 – droga wojewódzka Nr 816 odcinek Włodawa – Okopy km 62+520 ÷ 115+400 strona prawa, km 62+520 ÷ 115+400 strona lewa, - Zadanie Nr 5 – droga wojewódzka Nr 819 odcinek Sosnowica – Kołacze km 19+100 ÷ 39+150 strona prawa, km 19+100 ÷ 39+150 strona lewa, - Zadanie Nr 6 – droga wojewódzka Nr 819 odcinek Kołacze – Wola Uhruska km 39+150 ÷ 69+965 strona prawa, km 39+150 ÷ 70+505 strona lewa, 2. Ponadto przy każdym koszeniu Wykonawca zobowiązany jest do: a) zapewnić bezpieczne warunki ruchu drogowego w rejonie prowadzonych usług objętych umową poprzez oznakowanie miejsca prowadzonych prac na podstawie projektu tymczasowej organizacji ruchu dostarczonego przez Zamawiającego, b) przeprowadzenia czynności przygotowawczych, tj. usunięcie obcych zanieczyszczeń (kamienie, gruz, puszki metalowe, odpady frakcji suchej, itp.) z miejsca pracy kosiarki oraz ich wywóz na składowisko odpadów, c) ręcznego wykoszenia trawy w miejscach niedostępnych, tj. przy urządzeniach drogowych (słupki znaków drogowych, słupki prowadzące, bariery ochronne itp.). Na odcinkach dróg z ustawionymi barierami zakres usług obejmuje również ręczne koszenie poza barierami do wymaganej szerokości j.w., d) usunięcia wszelkich obcych zanieczyszczeń (kamienie, gruz, puszki metalowe, odpady frakcji suchej itp.) po wykoszeniu traw. e) wykosić wloty skrzyżowań z drogami o nawierzchni bitumicznej na długości 20 m i szerokości 1,5 m, 3. Zamówienie należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi w załączonej Specyfikacji Technicznej w sposób gwarantujący należytą jakość. 4. Zamawiający zastrzega prawo zmniejszenia zakresu usług zamówienia, informuje równocześnie, że minimalna wartość świadczenia będzie wynosić 50 % wynagrodzenia, o którym mowa w § 5 ust. 1. we wzorze umowy (Załącznik F). 5. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego w rejonie prowadzonych usług objętych umową poprzez oznakowanie miejsca prowadzonych prac na podstawie projektu tymczasowej organizacji ruchu dostarczonego przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli prawidłowości oznakowania wykonywanej usługi. 6. Przedmiot zamówienia został opisany w sposób określony w art. 101 ust. 1 pkt 2) oraz ust. 3,ustawy PZP. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu wymagania określone w Specyfikacji Technicznej. Za rozwiązanie równoważne uznane będzie wykonanie usług przy wykorzystaniu sprzętu innego niż określony w ST zaproponowane w ofercie, pod warunkiem, że ich parametry będą nie gorsze niż określone w ST. 7. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne zadania z zachowaniem pełnego zakresu usług. Wykonawca może złożyć ofertę na wykonanie jednego lub kilka zadań wyszczególnionych w SWZ. 8. Rozliczenie następować będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie za poszczególne koszenia. 9. Usługi związane z koszeniem traw i chwastów mogą być wykonane tylko przez Wykonawcę dysponującym wymaganym sprzętem oraz doświadczeniem w tego typu pracach. 10. Zebrane odpady Wykonawca ma obowiązek wywieźć i zagospodarować we własnym zakresie zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (t.j. Dz. U. z 2023 poz. 1587 z późn. zm.) lub powierzyć tę czynność przedsiębiorcy posiadającemu odpowiednie zezwolenie. Na potwierdzenie prawidłowego zagospodarowania odpadów Wykonawca wraz ze zgłoszeniem usługi do odbioru przedłoży Zamawiającemu dokument/y potwierdzający/e prawidłowe zagospodarowanie odpadów (dotyczy każdego z etapów). W przypadku braku odpadów Wykonawca przedłoży Zamawiającemu oświadczenie w formie pisemnej o ich brak 11.Termin wykonania zamówienia:Maksymalny termin wykonania zamówienia:8 miesięcy od daty podpisania umowy, z zastrzeżeniem:a)I koszenie – Zamawiający do dnia 15.06.2026 r. zawiadomi Wykonawcę e-mailem o terminie rozpoczęcia koszenia. Termin wykonania zamówienia – 30 dni od daty protokolarnego przekazania pasa drogowego.b)II koszenie – Zamawiający do dnia 30.09.2026 r. zawiadomi Wykonawcę e-mailem o terminie rozpoczęcia koszenia. Termin wykonania zamówienia – 30 dni od daty protokolarnego przekazania pasa drogowego. 12.Wykonawca jest związany z ofertą do dnia 24.06.2026r. 13.Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy do dnia 27.03.2026 r. do godz. 10:00,14.Otwarcie ofert nastąpi w dniu 27.03.2026 r. o godz. 10:30 na Platformie poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert.15 Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: iod@zdw.lublin.pl, szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung131419-2026
Interne KennungR7.ST.372.3.2026.kdr
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie Nr 1 - droga wojewódzka Nr 812 odcinek Wisznice-Włodawa
BeschreibungZadanie Nr 1 – droga wojewódzka Nr 812 odcinek Wisznice – Włodawa km 37+200 ÷ 74+970 strona prawa, km 37+200 ÷ 70+750 strona lewa,
Interne KennungZadanie Nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie Nr 2 - droga wojewódzka Nr 812 odcinek Włodawa-Łowcza
BeschreibungZadanie Nr 2 – droga wojewódzka Nr 812 odcinek Włodawa – Łowcza km 77+170 ÷ 99+430 strona prawa, km 82+215 ÷ 99+360 strona lewa,
Interne KennungZadanie Nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie Nr 3 - droga wojewódzka Nr 816 odcinek Kodeń-Włodawa
BeschreibungZadanie Nr 3 – droga wojewódzka Nr 816 odcinek Kodeń – Włodawa km 19+100 ÷ 60+160 strona prawa, km 19+250 ÷ 60+160 strona lewa,
Interne KennungZadanie Nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie Nr 4 droga wojewódzka Nr 816 odcinek Włodawa-Okopy
BeschreibungZadanie Nr 4 – droga wojewódzka Nr 816 odcinek Włodawa – Okopy km 62+520 ÷ 115+400 strona prawa, km 62+520 ÷ 115+400 strona lewa,
Interne KennungZadanie Nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie Nr 5 - droga wojewódzka Nr 819 odcinek Sosnowica-Kołacze
BeschreibungZadanie Nr 5 – droga wojewódzka Nr 819 odcinek Sosnowica – Kołacze km 19+100 ÷ 39+150 strona prawa, km 19+100 ÷ 39+150 strona lewa,
Interne KennungZadanie Nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie Nr 6 - droga wojewódzka Nr 819 odcinek Kołacze-Wola Uhruska
BeschreibungZadanie Nr 6 – droga wojewódzka Nr 819 odcinek Kołacze – Wola Uhruska km 39+150 ÷ 69+965 strona prawa, km 39+150 ÷ 70+505 strona lewa,
Interne KennungZadanie Nr 6