3774-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Raamovereenkomst voor meerdere afvalondernemers inzake ophaling, lediging, transport en verwerken van gesorteerde afval en verhuur, verkoop van afvalcontainers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor meerdere afvalondernemers inzake ophaling, lediging, transport en verwerken van gesorteerde afval en verhuur, verkoop van afvalcontainers
Beschreibung: Raamovereenkomst voor meerdere afvalondernemers inzake ophaling, lediging, transporten verwerken van gesorteerde afval en verhuur, verkoop van afvalcontainers
Interne Kennung: DOKO-2026-AV-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1: Vlaams-Brabant
Beschreibung: Raamovereenkomst voor meerdere afvalondernemers inzake ophaling, lediging, transport en verwerken van gesorteerde afval en verhuur, verkoop van afvalcontainers
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 : Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Antwerpen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Limburg
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: West-Vlaanderen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Semi-ondergrondse containers Vlaams Gewest en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 7