377404-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen – Naprawa główna stacji hydrolokacyjnej SHL-101/TM na ORP Kormoran
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNaprawa główna stacji hydrolokacyjnej SHL-101/TM na ORP Kormoran
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Naprawa główna stacji hydrolokacyjnej SHL-101/TM na ORP Kormoran Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung71/KPW/BP/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
5. Los
LosLOT-0001