2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa osiedlowych sieci cieplnych i przyłączy cieplnych w Białymstoku – 3 zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji sieci ciepłowniczej w ramach zadań nr 1-3. Zadanie 1 – ul. Jarzębinowa, Zadanie 2 - ul. Sienkiewicza, Zadanie 3- Warszawska
Interne Kennung: BZ/260/KD/RB/02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ul. Jarzębinowa: „Budowa osiedlowej sieci cieplnej i przyłączy cieplnych w technologii preizolowanej dla zasilania w ciepło osiedla budynków w okolicy ul. Jarzębinowej, Zagórnej w Białymstoku wraz z rozbiórką istniejącej sieci i przyłączy kanałowych przy ul. Jarzębinowej, Zagórnej w Białymstoku”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa osiedlowej sieci cieplnej i przyłączy cieplnych w technologii preizolowanej dla zasilania w ciepło osiedla budynków w okolicy ul. Jarzębinowej, Zagórnej w Białymstoku wraz z rozbiórką istniejącej sieci i przyłączy kanałowych przy ul. Jarzębinowej, Zagórnej w Białymstoku
Interne Kennung: BZ/260/KD/RB/02/26 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: ul. Sienkiewicza: „Budowa osiedlowej sieci cieplnej od komory AK-210 przy ul. Ogrodowej z przyłączami do budynków przy ul. Sienkiewicza 46, 44, 42 oraz rozbiórką istniejących sieci kanałowych w rejonie ul. Sienkiewicza i Ogrodowej w Białymstoku"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa osiedlowej sieci cieplnej od komory AK-210 przy ul. Ogrodowej z przyłączami do budynków przy ul. Sienkiewicza 46, 44, 42 oraz rozbiórką istniejących sieci kanałowych w rejonie ul. Sienkiewicza i Ogrodowej w Białymstoku.
Interne Kennung: BZ/260/KD/RB/02/26 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Ul. Warszawska: „Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej i przyłączy ciepłowniczych wraz z odwodnieniem i wentylacją komory ciepłowniczej oraz rozbiórką istniejących sieci kanałowych w rejonie ul. Warszawskiej w Białymstoku"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej i przyłączy ciepłowniczych wraz z odwodnieniem i wentylacją komory ciepłowniczej oraz rozbiórką istniejących sieci kanałowych w rejonie ul. Warszawskiej w Białymstoku.
Interne Kennung: BZ/260/KD/RB/02/26 - Zadanie nr 3