377451-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse – Zakup autobusu turystycznego na potrzeby realizacji przewozu turystycznego dzieci ze szkół z terenu gmin Stawiguda, Dywity i Jonkowo.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup autobusu turystycznego na potrzeby realizacji przewozu turystycznego dzieci ze szkół z terenu gmin Stawiguda, Dywity i Jonkowo.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego autobusu turystycznego przeznaczonego do przewozu dzieci i młodzieży szkolnej. Pojazd będzie wykorzystywany do realizacji przewozów turystycznych oraz wyjazdów edukacyjnych uczniów ze szkół z terenu gmin Stawiguda, Dywity i Jonkowo. Autobus powinien spełniać obowiązujące przepisy prawa dotyczące dopuszczenia pojazdów do ruchu drogowego, w szczególności w zakresie bezpieczeństwa przewozu dzieci i młodzieży, oraz posiadać wyposażenie umożliwiające komfortowy i bezpieczny transport pasażerów. Pojazd musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad prawnych i fizycznych.
Vorherige Bekanntmachung175899-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.271.1.10.2026
Menge1 Stück